Запитання
Антидепресанти
Вітаю. Вже місяць як я п'ю антидепресанти. Та я помітила зміни в собі , як наче дві різні людини до та після. Але ще і помітила що сни сняться не дуже приємні то війна то стрільба. Що це може бути? Буду вдячна за відповідь.
Відповідь
Вітаю. Антидепресанти можуть впливати на яскравість і зміст сновидінь, особливо на початку лікування. Також сни можуть бути пов’язані з емоційним напруженням і пережитим досвідом. Якщо ця побічна дія довгий час не проходить і викликає сильний дискомфорт і впливає/погіршує ваш стан, це обов’язково потрібно повідомити вашому лікарю та змінити дозування чи препарат. Самостійно змінювати дозування не варто і може бути небезпечно.
Запитання
Завжди недостатня
Мені 25 років. Я маю зайву вагу приблизно з 3 класу (можливо, об’єктивно вона не настільки велика, але я завжди відчувала себе більшою за більшість своїх ровесниць). Приблизно з 14 років я перебуваю у постійній боротьбі з вагою: схуднення, потім набір, знову схуднення - і це коло повторюється роками. Я дуже сильно пов’язую зовнішність із можливістю бути коханою: у мене не було стосунків, і всередині я вірю, що поки не схудну, мене ніхто не полюбить. Навіть коли я худну, впевненість не з’являється - завжди здається, що ще недостатньо. Я постійно порівнюю себе з іншими та дуже залежу від уваги чоловіків.